Teamleden

Ivanka Maat
directeur

ma-di-wo-do

directie@demeander-delfgauw.nl

Dorith van der Kraan
intern begeleider

ma-di-do

dorithvanderkraan@demeander-delfgauw.nl

Lisanne Eisvogel
groepsleerkracht groep 1/2b

ma-di

 

lisanneeisvogel@demeander-delfgauw.nl

Joni Rensen
groepsleerkracht groep 1/2c

do-vr

jonirensen@demeander-delfgauw.nl

Jolene Kerklaan
groepsleerkracht groep 4a

ma-wo-do-vr

jolenekerklaan@demeander-delfgauw.nl

Ronald van Loenen
groepsleerkracht groep 5a

ma t/m vr, m.u.v. do-ochtend

ronaldvanloenen@demeander-delfgauw.nl

Petra Labeeuw
groepsleerkracht groep 5/6b

wo

plabeeuw@demeander-delfgauw.nl

Iris Kouwenhoven
groepsleerkracht groep 7a

wo-do-vr

iriskouwenhoven@demeander-delfgauw.nl

Susanne van Buuren
groepsleerkracht groep 8a

ma t/m vr, m.u.v. do-middag

susannevanbuuren@demeander-delfgauw.nl

Petra Labeeuw
groepsleerkracht groep 8b

vr

plabeeuw@demeander-delfgauw.nl

Petra Labeeuw
vakleerkracht plusgroep

di

plabeeuw@demeander-delfgauw.nl

Saskia van der Elst
rekentijgers

do-middag

saskiavanderelst@demeander-delfgauw.nl

Jolene Kerklaan
bouwcoördinator 1-4

di

jolenekerklaan@demeander-delfgauw.nl

Sanne Koelemij
groepsleerkracht groep 1/2a

ma t/m do

sannekoelemij@demeander-delfgauw.nl

Bernadet de Kok
groepsleerkracht groep 1/2b

wo-do-vr

bernadetdekok@demeander-delfgauw.nl

Saskia van der Elst
groepsleerkracht groep 3

ma-di

saskiavanderelst@demeander-delfgauw.nl

Wendy Datema
groepsleerkracht groep 4a

di

wendydatema@demeander-delfgauw.nl

Lisanne Eisvogel
groepsleerkracht groep 5a

do-ochtend

 

lisanneeisvogel@demeander-delfgauw.nl

Ruud Lems
groepsleerkracht groep 6a

ma t/m vr

ruudlems@demeander-delfgauw.nl

Dave Robbemond
groepsleerkracht groep 7b

ma-di-do-vr

daverobbemond@demeander-delfgauw.nl

Sanne Steentjes
leraarondersteuner groep 8a

do-middag

sannesteentjes@demeander-delfgauw.nl

Sanne Steentjes
leraarondersteuner

ma t/m vr

sannesteentjes@demeander-delfgauw.nl

Lisanne Eisvogel
ambulante begeleiding

do-middag

 

lisanneeisvogel@demeander-delfgauw.nl

Iris Kouwenhoven
bouwcoördinator 5-8

di

iriskouwenhoven@demeander-delfgauw.nl

Melody Claas
lio-stagiaire groep 1/2a

di-vr

melodyclaas@demeander-delfgauw.nl

Beppie Dirksen
groepsleerkracht groep 1/2c

ma-di-wo

beppiedirksen@demeander-delfgauw.nl

Erna Feijge
groepsleerkracht groep 3

wo-do-vr

ernafeijge@demeander-delfgauw.nl

Remco Rouwendaal
groepsleerkracht groep 4b

ma t/m vr

remcorouwendaal@demeander-delfgauw.nl

Sharona Elgers
groepsleerkracht groep 5/6b

ma-di-do-vr

sharonaelgers@demeander-delfgauw.nl

Anneke van der Blom
groepsleerkracht groep 7a

ma-di

annekevanderblom@demeander-delfgauw.nl

Floor de Feiter
groepsleerkracht groep 7b

wo

floordefeiter@demeander-delfgauw.nl

Antoinetta van Winden
groepsleerkracht groep 8b

ma t/m do

antoinettavanwinden@demeander-delfgauw.nl

Tessa Molenaar
vakleerkracht bewegingsonderwijs

ma-di-do

 

Michelle Kolk
onderwijsassistent

ma

 

Gaby Bolsenbroek
administratief medewerkster

wo-vr

gabybolsenbroek@demeander-delfgauw.nl